Modřice Orienteering cup 2013

Modřice Orienteering cup 2013

Den: 24. únor 2013

Místo: ZŠ Modřice, Benešova 332

Prezentace: 13:15 - 15:00 (Registrovaní závodníci prosím přijďte včas, ulehčí nám to organizaci a nezpozdíte se na start.)

Pořadatel: Městský úřad Modřice, ZŠ Modřice a SK Žabovřesky Brno

Délka tratě : předpokládaný čas vítěze 15 - 20 min (děti : cca 1 km, ostatní : cca 3 km)

Start : od 13:45, intervalový pro registrované závodníky, ostatní startují dle potřeby do času 15:00.

Místo startu: ZŠ Modřice, ul. Benešova

Doprava: tramvají č.2 zastávka Modřice-Tyršova, vlak S3 zastávka Modřice, autobusem 510 zastávka Modřice-Brněnská [z], (49°7'44.829"N, 16°36'29.606"E)

Přihlášky + startovné : na místě děti 20 Kč ostatní 40 Kč, přes internet do 19.2.2013 vyplněním formuláře ma stránkách závodu SLEVA děti 10 Kč ostatní 30 Kč.

Vyhlášení : děti DHK a DH5 dostanou ihned po doběhu diplom a drobnou cenu a mohou dle potřeby odcházet, pro první tři závodníky v kategoriích DH10, D13, H13, D, H, D35, H35 jsou připraveny věcné ceny, vyhlášení proběhne ihned po doběhu všech závodníků v kategorii.

Terén: různorodý - ulice, úzké uličky, široké ulice, parky, pěšinky, chodníky, louky s hustníčky, keříky, sídliště, rovina.

Upozornění : Závod probíhá za každého počasí. Závodí se za běžného silničního provozu, dbejte zvýšené pozornosti při přeběhu silnic !!!

Kategorie :

• děti v kočárku (závodící s rodičem, prarodičem, jiným doprovodem)
  • děti do 5 let (závodící s rodičem)
  • děti do 10 let
  • dorostenky (11 – 13 let)
  • dorostenci (11 – 13 let)
  • ženy (14 -34 let)
  • muži (14 -34 let)
  • veteránky (od 35 let výše)
  • veteráni (od 35 výše)

Popis závodu : Závodníci budou probíhat ulicemi města Modřice. V závodě budou použity elektronické kontroly a čipy Sportident (kdo vlastníte - nezapomeňte si svůj čip). Půjčování čipů na místě při prezentaci.

Tip : Pokud chcete půjčit čip, přihlaste se, prosím, předem přes internet. Čip vám bude automaticky rezervován, odstartujete dříve, než přihlášení na místě a ještě budete mít slevu na startovném.

Webové stránky s informacemi a přihlašovacím formulářem : http://modricecup.adamna.net

Kontaktní email : Email: modrice.cup@email.cz

Informace pro závodníky „neorienťáky“: Závod je příležitostí pro každého seznámit se s orientačním během, odehrává se v prostoru městské zástavby, tj. není možné se nenávratně ztratit. Jakmile přijdete na místo konání závodu, nahlaste se pořadateli na prezentaci, který vám vydá čip a řekne vám, kdy startujete. V tu dobu se dostavíte na start, kde již budete instruováni pořadatelem. Jednoduchou abecedu orientačního běhu najdete na: http://www.orientacnibeh.cz/csob/cojeob.php

modrice_cup_2013.doc39.5 KB